Czytaj więcej...Aparaty słuchowe dla dzieci

Sky Q to najnowsza dedykowana dzieciom seria aparatów słuchowych. Wśród całej serii dostępne są 4 modele, w tym RIC. Z funkcjami Quest i mnogością opcji kolorystycznych zapewnianych dzięki palecie Wybierz i dopasuj dostępny jest model Phonak Sky Q dla każdego dziecka.

Najbardziej kompletne portfolio aparatów słuchowych zaprojektowanych specjalnie dla dzieci w różnym wieku, z niedosłuchem od lekkiego do głębokiego.

Czytaj więcej...Mały aparat. Duże możliwości.

Phonak Audéo Q to dyskretna seria aparatów z kanałową słuchawką RIC oparta na platformie Quest, wykorzystująca Obuuszną Technologię VoiceStream™. Zapewnia ona doskonałą jakość dźwięku i możliwości tam, gdzie Twoi pacjenci potrzebują tego najbardziej – w wymagających sytuacjach słyszenia.

Czytaj więcej...Doskonałe brzmienie, urzekający wygląd

Oferta aparatów słuchowych Bolero Q umożliwia dokonanie wyboru jednego z czterech modeli, co pozwala na zaspokojenie różnorakich potrzeb estetycznych i audiologicznych. Wszystkie modele są dostępne na czterech poziomach możliwości.

Czytaj więcej...Phonak Baseo Q zbudowany na platformie Quest zapewnia doskonały balans pomiędzy możliwościami a ceną, stając się tym samym najbardziej konkurencyjnym produktem w klasie Budżetowej.

Czytaj więcej...Dyskretne i pewne odkrywanie bogactw pejzaży dźwiękowych

Oferta Virto Q to wyjątkowo elastyczny zestaw produktów z szeroką gamą opcji — od najmniejszego aparatu aż po najsilniejszy aparat pełnomałżowinowy. Wszystkie modele Virto Q są dostępne na czterech poziomach możliwości.

Czytaj więcej...W tej serii produktów indywidualnych dostępne są trzy modele na czterech poziomach mocy, z możliwością wybrania wielu opcji, które pozwolą spełnić oczekiwania Twoich pacjentów. Teraz projektowanie 3D i wyjątkowy kunszt są jeszcze łatwiej dostępne.

Czytaj więcej...Moc zmieniająca życie

Naida Q to seria aparatów typu Power, która odmieni życie pacjentów z głębokimi niedosłuchami. Obuuszna technologia VoiceStream™ oraz SoundRecover zapewnią rozumienie nawet w najbardziej wymagających sytuacjach słyszenia.

Czytaj więcej...System CROS/BiCROS to rozwiązanie, które wyzwanie jakim jest słyszenie jednym uchem zamienia na radość jaką daje słyszenie dźwięków dochodzących z każdej strony.

W aparatach Audéo S spotkały się znakomite, nagradzane wzornictwo i najnowoześniejsza technologia. Można powiedzieć, że produkty z oferty Audéo wzbogaciły się o nowy smak. Dzięki technologii Spice+ aparaty Audéo S wyposażono w wyjątkowo szeroki zakres aplikacji, przy czym również w przypadku najmniejszych modeli aparatów firmy Phonak zachowano znaną i cenioną przez użytkowników wyjątkowo małą i elegancką obudowę.

Czytaj więcej...Sztandarowa rodzina produktów Ambra firmy Phonak to wielki krok na przód dla Ciebie i Twoich pacjentów. Bezkonkurencyjne mozliwości, bogactwo nowych algorytmów i nowoczesna estetyka ContourDesign gwarantują naturalną przyjemność słyszenia oraz trwałą satysfakcję.